Mecz Nieciecza - Lechia Gdansk, wynik końcowy 0-0

Nieciecza - Lechia Gdansk, wynik meczu: 0-0

W dniu 2023-10-01 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Nieciecza a Lechia Gdansk.

Pierwsza część spotkania między Nieciecza a Lechia Gdansk zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Nieciecza: A. Polyarus 32'

Żółte kartki Lechia Gdansk: D. Bugaj 76'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny arbiter spotkania to . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Nieciecza zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Górnik Łęczna natomiast Lechia Gdansk podejmie Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa i Stal Rzeszów.

Oddani fani śledzą pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak A. Polyarus D. Bugaj nader często zaserwowały pierwszorzędnym fanom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zmagania między zawodnikami są zajadłe, nie często bywa, że są to mecze nużące. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Nieciecza i Lechia Gdansk z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.

Mecz Nieciecza - Lechia Gdansk, wynik końcowy 0-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.