Lechia Gdansk kontra Nieciecza, wynik 3-1

Spotkanie Lechia Gdansk kontra Nieciecza zakończone wynikiem 3-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Lechią Gdańsk a Niecieczą zakończył się zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 3-1. Spotkanie, które odbyło się 14 kwietnia o godzinie 10:40 na Polsat Plus Arena w Gdańsku, było jednym z emocjonujących starć 27. kolejki I ligi.

Relacja z meczu: Lechia Gdańsk vs Nieciecza

Dziś na Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się zacięty mecz pomiędzy Lechią Gdańsk, a drużyną Nieciecza. Zawodnicy walczyli o kolejne punkty w ramach 27. kolejki I ligi. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice dopingowali swoje drużyny do ostatnich sił.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy od samego startu starali się narzucić swój styl gry. Pierwszą bramkę zdobył T. Bobcek w 41. minucie, ustalając wynik na korzyść Lechii 1-0 przed przerwą.

Druga połowa to kontynuacja dominacji gospodarzy. W 53. minucie T. Bobcek ponownie wpisał się na listę strzelców, podwyższając prowadzenie Lechii na 2-0. Nieciecza próbowała odwrócić losy meczu, ale defensywa gospodarzy była nieugięta.

W końcówce meczu emocje sięgnęły zenitu. W 90. minucie W. Biedrzycki zdobył bramkę dla Niecieczy, zmniejszając straty do 2-1, jednak to nie wystarczyło. Natychmiast odpowiedział L. Zjawinski, strzelając trzeciego gola dla Lechii tuż przed końcem meczu. Ostateczny rezultat to zwycięstwo Lechii Gdańsk 3-1 nad Niecieczą.

Spotkanie to nie obyło się bez emocji i ostrej gry. Na boisku nie zabrakło żółtych kartek - T. Neugebauer i R. Kapic z Lechii oraz M. Ambrosiewicz i A. Kasperkiewicz z Niecieczy zostali ukarani. Czerwone kartki jednak nie padły podczas tego meczu.

Po takim zwycięstwie Lechia Gdańsk musi teraz skoncentrować się na kolejnych meczach z Górnikiem Łęczna, Polonią Warszawa i Stalą Rzeszów. Nieciecza natomiast zmierzy się z GKS Katowice, Odrą Opole i ponownie z Górnikiem Łęczna.