Mecz Lechia Gdansk vs GKS Katowice, wynik 5-1

Lechia Gdansk - GKS Katowice, wynik meczu - 5-1

Pierwsza część spotkania między Lechia Gdansk a GKS Katowice zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 5-1.

W dniu 2023-09-22 18:30 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Lechia Gdansk a GKS Katowice.

Gole strzelali: Luis Fernández 9' 1-0 S. Bergier 13' 1-1 Luis Fernández 55' 2-1 T. Bobček 65' 3-1 E. Olsson 77' 4-1 T. Bobček 84' 5-1

Żółte kartki Lechia Gdansk: I. Zhelizko 43'

Żółte kartki GKS Katowice: A. Kozubal 18' S. Shibata 37' M. Wasielewski 45' S. Shibata 46'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki GKS Katowice: S. Shibata 46' A. Jedrych 61'

Główny arbiter meczu - M. Kochanek. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Lechia Gdansk stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Górnik Łęczna. Kolejno natomiast GKS Katowice podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz Nieciecza.

Kibice śledzą niezwykle interesujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak I. Zhelizko A. Kozubal bardzo często zapewniły wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się zagorzałe, nie często bywa, że mecze męczą kibica. Zdarzają się nieprzepisowe faule, wyśmienite asysty i gole, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Lechia Gdansk i GKS Katowice z ligi I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.

Mecz Lechia Gdansk vs GKS Katowice, wynik 5-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.