Wisla Plock kontra Lechia Gdansk wynik 1-0

Mecz pomiędzy Wisla Plock oraz Lechia Gdansk na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego dnia 2021-12-17 19:30: 1-0

Wisla Plock - Lechia Gdansk, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Wisla Plock a Lechia Gdansk zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-12-17 19:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki - 19. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock oraz Lechia Gdansk.

Gole strzelali: D. Rasak 3' 1-0 P. Tomasik

Żółte kartki Wisla Plock: Damian Michalski 52' Anton Krivotsyuk 70' Piotr Tomasik 88' Krzysztof Kamiński 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Łukasz Zwoliński 38' Bassekou Diabate 54' Mario Maloča 73'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Wisla Plock zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Zaglebie Lubin a Lechia Gdansk zmierzy się z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Lech Poznan.

Wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych obrońców i napastników piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Damian Michalski Łukasz Zwoliński niejednokrotnie zapewniły fantastycznym fanom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką, spektakularne asysty oraz gole, które zapewniają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zaciekłe, rzadko bywa ostatecznie, iż zmagania nudzą kibica. Warto więc przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Wisla Plock i Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.

Wisla Plock kontra Lechia Gdansk wynik 1-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.