Lechia Gdansk vs Zaglebie Sosnowiec, wynik 4-0

Lechia Gdansk vs Zaglebie Sosnowiec, wynik meczu 4-0

W czwartkowy wieczór na Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz pomiędzy drużynami Lechii Gdańsk i Zagłębia Sosnowiec. Gospodarze pewnie pokonali rywali 4-0, prowadząc już 1-0 na przerwę. Spotkanie to miało miejsce w ramach 24. kolejki I ligi, a emocje na boisku nie zawiodły kibiców.

Relacja z meczu Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec

Dziś na Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy Lechią Gdańsk a Zagłębiem Sosnowiec. Drużyny zmierzyły się w ramach 24. kolejki I ligi, a emocje sięgały zenitu. Sędzią głównym spotkania był R. Rzucidło.

Od samego początku meczu atmosfera na stadionie była niesamowita. Kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowitą aurę, która dodawała pikanterii rywalizacji.

Pierwsza połowa była pełna zaciętych pojedynków i szybkich akcji, jednak bramki nie padały. Dopiero w 27. minucie T. Neugebauer z Lechii Gdańsk otworzył wynik meczu, dając prowadzenie swojej drużynie.

Druga połowa rozpoczęła się od razu od gola. W 50. minucie C. Mena podwyższył prowadzenie dla gospodarzy, a następnie W. Rémy w 59. minucie ustalił wynik na 3-0 na korzyść Lechii.

Zawodnicy Zagłębia Sosnowiec nie mogli znaleźć sposobu na przełamanie obrony Lechii, która prezentowała się solidnie przez cały mecz. W doliczonym czasie gry to Ł. Zjawiński zapewnił kibicom Lechii jeszcze większą radość, strzelając czwartego gola na 4-0.

W końcowej fazie spotkania emocje sięgnęły zenitu, co skutkowało żółtymi kartkami dla L. Zjawinskiego z Lechii oraz D. Sokola z Zagłębia. Czerwonych kartek nie odnotowano.

Po tym zwycięstwie Lechia Gdańsk może z optymizmem patrzeć w przyszłość. Ich kolejne mecze zapowiadają się interesująco, a kibice mogą być pewni, że drużyna będzie walczyć o kolejne punkty. Z kolei Zagłębie Sosnowiec będzie musiało szybko odbudować formę po tej porażce, mając trudne spotkania przed sobą.