Lechia Gdansk vs Piast Gliwice wynik meczu 1-0

Spotkanie Lechia Gdansk - Piast Gliwice dnia 2021-09-18 18:00 na obiekcie Stadion Energa Gdańsk: 1-0

W dniu 2021-09-18 18:00 na stadionie Stadion Energa Gdańsk odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk oraz Piast Gliwice.

Pierwsza połowa meczu między Lechia Gdansk a Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: L. Zwolinski 12' 1-0 J. Ceesay

Żółte kartki Lechia Gdansk: M. Zukowski 86'

Żółte kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Musial. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Lechia Gdansk zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Legia Warszawa natomiast Piast Gliwice zmierzy się z Włocłavia Włocławek. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Wisla Krakow.

Coraz częściej liczna grupa fanów śledzi bardzo interesujące poczynania ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak M. Zukowski wielokrotnie zaserwowały fantastycznym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania między zawodnikami okazują się nader bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to widowiska nużące. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty dodające niesamowite przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić spotkania sportowe lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Lechia Gdansk i Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Energa Gdańsk.

Lechia Gdansk vs Piast Gliwice wynik meczu 1-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.