Lechia Gdansk kontra Legia Warszawa, wynik końcowy 1-0

Spotkanie Lechia Gdansk kontra Legia Warszawa zakończone wynikiem 1-0

W dniu 2023-05-20 18:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33 pomiędzy Lechia Gdansk a Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie meczu między Lechia Gdansk a Legia Warszawa wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: M. Gajos 90' 1-0

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Żółte kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny sędzia meczu - Szymon Marciniak, Polska. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Lechia Gdansk zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Legia Warszawa podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Kibice śledzą pasjonujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak wielokrotnie zapewniły kapitalnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami ligowymi zdarzają się zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż są to mecze usypiające. Zdarzają się przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne faule, które dodają pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać spotkania sportowe ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Lechia Gdansk i Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.

Lechia Gdansk kontra Legia Warszawa, wynik końcowy 1-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.