Lechia Gdansk vs Stal Mielec zakończony wynikiem 1-0

Spotkanie Lechia Gdansk kontra Stal Mielec na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk: wynik 1-0

Lechia Gdansk kontra Stal Mielec zakończony wynikiem 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lechia Gdansk oraz Stal Mielec zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-10-30 14:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Lechia Gdansk a Stal Mielec.

Gole strzelali: Łukasz Zwoliński 73' 1-0 Ilkay Durmus

Żółte kartki Lechia Gdansk: Łukasz Zwoliński 90' Rafał Pietrzak 90'

Żółte kartki Stal Mielec: Adam Ratajczyk 16' Said Hamulic 45'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lechia Gdansk zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Piast Gliwice a Stal Mielec z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Lech Poznan.

Mnóstwo fanów futbolu śledzi interesujące starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Łukasz Zwoliński Adam Ratajczyk częstokroć zaserwowały wyborowym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych emocji. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami ligowymi okazują się nader zagorzałe, nie często bywa, iż potyczki nas męczą. Trafiamy na nieczyste faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć bramki czy asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Lechia Gdansk oraz Stal Mielec z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.

Lechia Gdansk vs Stal Mielec zakończony wynikiem 1-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.