Mecz Piast Gliwice - Lechia Gdansk zakończony wynikiem 0-1

Spotkanie Piast Gliwice vs Lechia Gdansk zakończone wynikiem 0-1

Piast Gliwice vs Lechia Gdansk 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Piast Gliwice a Lechia Gdansk zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2023-05-27 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Piast Gliwice a Lechia Gdansk.

Gole strzelali: M. Terrazzino 30' 0-1 K. Sezonienko

Żółte kartki Piast Gliwice: M. Ameyaw 62'

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Lechia Gdansk zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często oddani kibice śledzą ekscytujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi M. Ameyaw systematycznie serwują wyborowym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Zmagania między piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, nie często okazuje się, iż spotkania męczą kibica. Wielokrotnie obserwujemy książkowe asysty i bramki, bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtą kartką, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Dlatego też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ekstraklasa. Piast Gliwice oraz Lechia Gdansk i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.

Mecz Piast Gliwice - Lechia Gdansk zakończony wynikiem 0-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.