Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin wynik 2-1

Mecz Lechia Gdansk kontra Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 2-1 dnia 2021-11-06 16:30

Lechia Gdansk kontra Zaglebie Lubin, wynik 2-1. W dniu 2021-11-06 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Energa Gdańsk rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Zaglebie Lubin.

Po pierwszej połowie spotkania między Lechia Gdansk i Zaglebie Lubin wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: F. Starzyński 6' 0-1 M. Terrazzino 84' 1-1 M. Żukowski M. Terrazzino 90' 2-1 Flávio Paixão

Żółte kartki Lechia Gdansk: Mario Maloča 83'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Jakub Żubrowski 40' Dominik Hładun 74' Oliwier Sławiński 83'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lechia Gdansk stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin podejmie Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Arka Gdynia.

Mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak Mario Maloča Jakub Żubrowski stale zapewniają wyborowym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty oraz gole, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między drużynami ligowymi bywają zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to potyczki nudne. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Lechia Gdansk i Zaglebie Lubin i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Energa Gdańsk.

Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin wynik 2-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.