Warta Poznań vs Lechia Gdansk zakończony wynikiem 0-2

Mecz pomiędzy Warta Poznań oraz Lechia Gdansk na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii: wynik końcowy 0-2

W dniu 2021-10-30 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Warta Poznań a Lechia Gdansk.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Warta Poznań oraz Lechia Gdansk wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: Flávio Paixão 90' 0-1 J. Grzesik 90' 0-2

Żółte kartki Warta Poznań: Jakub Kiełb 38' Mario Rodriguez 48' Jayson Papeau 72' Jakub Kiełb 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Bassekou Diabate 21' Jarosław Kubicki 24'

Czerwone kartki Warta Poznań: Jakub Kiełb 90'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Warta Poznań zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Lech Poznan. Kolejno natomiast Lechia Gdansk zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Pogon Szczecin.

Wierni fani futbolu śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Jakub Kiełb Bassekou Diabate raz za razem zapewniły wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to widowiska nie warte uwagi. Regularnie natrafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie żółtą kartką dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Warta Poznań oraz Lechia Gdansk w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.

Warta Poznań vs Lechia Gdansk zakończony wynikiem 0-2
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.