Mecz Lechia Gdansk - Gornik Zabrze zakończony wynikiem 1-1

Lechia Gdansk vs Gornik Zabrze, wynik meczu - 1-1

Lechia Gdansk vs Gornik Zabrze, wynik końcowy 1-1. Dnia 2021-10-23 13:00 na stadionie Stadion Energa Gdańsk rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Lechia Gdansk i Gornik Zabrze.

Pierwsza połowa meczu między Lechia Gdansk a Gornik Zabrze zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: L. Zwoliński 10' 1-0 Flávio Paixão B. Nowak 42' 1-1 R. Dadok

Żółte kartki Lechia Gdansk: Kacper Sezonienko 22' Bassekou Diabate 88'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Przemyslaw Wiśniewski 35' Krzysztof Kubica 69'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Lechia Gdansk stawi czoła Swit, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Zaglebie Lubin natomiast Gornik Zabrze z Ślęza Wrocław. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Radomiak Radom.

Oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych obrońców/napastników drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo Kacper Sezonienko Przemyslaw Wiśniewski niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami piłkarskimi są bardzo zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki przynudzają. Obserwujemy nieprzepisowe faule, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Lechia Gdansk i Gornik Zabrze z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Energa Gdańsk.

Mecz Lechia Gdansk - Gornik Zabrze zakończony wynikiem 1-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.