Lechia Gdansk - Jagiellonia, wynik końcowy 2-2

Lechia Gdansk - Jagiellonia, wynik spotkania: 2-2

Lechia Gdansk - Jagiellonia, wynik 2-2. W dniu 2022-09-17 13:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Lechia Gdansk a Jagiellonia.

Pierwsza połowa meczu między Lechia Gdansk a Jagiellonia zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: Marc Gual 3' 0-1 Flávio Paixão 52' 1-1 J. Kubicki Jesús Imaz 55' 1-2 T. Přikryl Flávio Paixão 73' 2-2

Żółte kartki Lechia Gdansk: Conrado Buchanelli Holz 17' Joeri de Kamps 51'

Żółte kartki Jagiellonia: Izrael Puerto 11' Bogdan Țîru 17' Taras Romanczuk 44' Miłosz Matysik 62' Jesús Imaz 64' Bojan Nastić 72'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny arbiter meczu to Malec Pawel, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Raków Częstochowa a Jagiellonia zmierzy się z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Warta Poznań.

Oddani kibice z dużym zaangażowaniem śledzą ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Conrado Buchanelli Holz Izrael Puerto niejednokrotnie zapewniły kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Walki między graczami są bezkompromisowe, nie często okazuje się, że zmagania nas nudzą. Obserwujemy bezlitosne faule, zapadające w pamięć gole i asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,oglądać widowiska piłkarskie ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich zespołów jak Lechia Gdansk i Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.

Lechia Gdansk - Jagiellonia, wynik końcowy 2-2
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.