Mecz Zaglebie Sosnowiec vs Lechia Gdansk, wynik końcowy 5-2

Spotkanie Zaglebie Sosnowiec vs Lechia Gdansk zakończone wynikiem 5-2

Zaglebie Sosnowiec vs Lechia Gdansk, wynik 5-2. Dnia 2023-09-03 10:40 na obiekcie sportowym ArcelorMittal Park rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Sosnowiec i Lechia Gdansk.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Lechia Gdansk zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-2.

Gole strzelali: J. Valencia 17' 1-0 J. Camara M. Karwot 45' 2-0 N. Zielonka K. Bilinski 49' 3-0 O. Bykov I. Zhelizko 76' 3-1 L. Zjawinski M. Machala 79' 3-2 A. Troc 88' 4-2 J. Camara M. Fabry 90' 5-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Bonecki 10' O. Bykov 26'

Żółte kartki Lechia Gdansk: I. Zhelizko 33' Conrado 55' A. Chindris 66' I. Zhelizko 82' T. Neugebauer 82' T. Neugebauer 85' K. Sezonienko 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Lechia Gdansk: I. Zhelizko 82' T. Neugebauer 85'

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Gryf Wejherowo natomiast Lechia Gdansk z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Wisla Krakow.

Fani piłki nożnej śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak S. Bonecki I. Zhelizko często gwarantują wyśmienitym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to zmagania mało interesujące. Dlatego też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich, oglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Zaglebie Sosnowiec i Lechia Gdansk jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, ArcelorMittal Park.

Mecz Zaglebie Sosnowiec vs Lechia Gdansk, wynik końcowy 5-2
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.