Lechia Gdansk kontra Cracovia Krakow, wynik 1-2

Spotkanie Lechia Gdansk kontra Cracovia Krakow na obiekcie Polsat Plus Arena Gdańsk dnia 2023-04-22 13:00 - 1-2

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lechia Gdansk a Cracovia Krakow zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2023-04-22 13:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 29. Zmierzyły się Lechia Gdansk i Cracovia Krakow.

Gole strzelali: B. Källman 8' 0-1 P. Jaroszyński B. Källman 75' 0-2 P. Makuch J. Bartkowski 88' 1-2 J. Kałuziński

Żółte kartki Lechia Gdansk: Henrik Castegren 69' Maciej Gajos 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Jakub Jugas 30' Michał Rakoczy 90'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lechia Gdansk stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Stal Mielec natomiast Cracovia Krakow podejmie Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Zaglebie Lubin.

Wierni fani z dużym zapałem śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Henrik Castegren Jakub Jugas często serwują wspaniałym kibicom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zdarzają się brutalne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy drużynami są nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to spotkania nużące. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych oraz oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich legendarnych zespołów jak Lechia Gdansk oraz Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.

Lechia Gdansk kontra Cracovia Krakow, wynik 1-2
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.