Piast Gliwice vs Lechia Gdansk, wynik końcowy 1-0

Na obiekcie Stadion Miejski odbyło się spotkanie pomiędzy Piast Gliwice i Lechia Gdansk zakończone wynikiem 1-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Piast Gliwice a Lechia Gdansk wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-03-12 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice i Lechia Gdansk.

Gole strzelali: A. Mosór 68' 1-0 T. Hateley

Żółte kartki Piast Gliwice: Arkadiusz Pyrka 61'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Conrado Buchanelli Holz 38' Łukasz Zwoliński 70' Marco Terrazzino 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny arbiter meczu - Sebastian Krasny, Polska. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Piast Gliwice stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Nieciecza.

Liczni kibice z zapałem śledzą interesujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Arkadiusz Pyrka Conrado Buchanelli Holz nieustannie gwarantują wyśmienitym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy graczami z ligi są zajadłe, nie często zdarza się, iż są to mecze statyczne. Systematycznie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty oraz bramki, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Piast Gliwice oraz Lechia Gdansk jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.

Piast Gliwice vs Lechia Gdansk, wynik końcowy 1-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.