Mecz pomiędzy Radomiak Radom kontra Lechia Gdansk 2-0

Spotkanie pomiędzy Radomiak Radom i Lechia Gdansk zakończone wynikiem 2-0 dnia 2022-02-27 14:00 na obiekcie Stadion MOSiR ul. Narutowicza

Radomiak Radom - Lechia Gdansk 2-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Radomiak Radom i Lechia Gdansk zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-02-27 14:00 na stadionie Stadion MOSiR ul. Narutowicza odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Radomiak Radom i Lechia Gdansk.

Gole strzelali: Karol Angielski 33' 1-0 Karol Angielski 33' 2-0 Karol Angielski 69' 3-0

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 34'

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny sędzia meczu to Sebastian Jarzebak, Polska. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Radomiak Radom stawi czoła Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Stal Mielec a Lechia Gdansk zmierzy się z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Górnik Łęczna.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Mateusz Cichocki raz za razem gwarantują własnym wiernym entuzjastom futbolu mnóstwo emocji. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami są bardzo zagorzałe, nie często bywa, iż potyczki nas męczą. Regularnie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące smaczku całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Radomiak Radom i Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion MOSiR ul. Narutowicza.

Mecz pomiędzy Radomiak Radom kontra Lechia Gdansk 2-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.