Lechia Gdansk kontra Znicz Pruszków, wynik końcowy 1-0

Mecz pomiędzy Lechia Gdansk i Znicz Pruszków na obiekcie Polsat Plus Arena Gdańsk - końcowy wynik 1-0

Lechia Gdansk vs Znicz Pruszków zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Lechia Gdansk a Znicz Pruszków wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2023-08-13 10:40 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Lechia Gdansk a Znicz Pruszków.

Gole strzelali: E. Olsson 28' 1-0 D. Pila

Żółte kartki Lechia Gdansk: D. Bugaj 9' J. Bieganski 19' R. Kapic 49' C. Mena 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków: Y. Tkachuk 45' J. Wawszczyk 59' S. Nagamatsu 66'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Znicz Pruszków: T. Proczek 90'

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lechia Gdansk stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec natomiast Znicz Pruszków zmierzy się z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Górnik Łęczna.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze I Liga. Liczące się futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak m.in. D. Bugaj Y. Tkachuk stale gwarantują kapitalnym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy piłkarzami są nader zaciekłe, rzadko okazuje się, iż są to mecze nużące. Regularnie trafiamy na spektakularne gole i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które dodają smaczku całemu widowisku. To też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Lechia Gdansk i Znicz Pruszków z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.

Lechia Gdansk kontra Znicz Pruszków, wynik końcowy 1-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.