Mecz pomiędzy Lechia Gdansk kontra Radomiak Radom, wynik końcowy 1-3

Na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk dnia 2023-02-25 19:00 odbył się mecz między Lechia Gdansk i Radomiak Radom: końcowy wynik 1-3

Lechia Gdansk kontra Radomiak Radom, wynik końcowy 1-3. W dniu 2023-02-25 19:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Lechia Gdansk a Radomiak Radom.

Pierwsza połowa meczu między Lechia Gdansk i Radomiak Radom zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: Leonardo Rocha 21' 0-1 Lisandro Semedo D. Abramowicz 41' 0-2 M. Cestor Leonardo Rocha 52' 0-3 L. Zwoliński 82' 1-3

Żółte kartki Lechia Gdansk: Kevin Friesenbichler 50' Michał Nalepa 71'

Żółte kartki Radomiak Radom: Jakub Nowakowski 47' Frank Casta?eda 80'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Wojciech Myc, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Lechia Gdansk zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Warta Poznań. Kolejno natomiast Radomiak Radom z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Legia Warszawa.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą fascynujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Kevin Friesenbichler Jakub Nowakowski nieustannie zapewniają własnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Walki między graczami bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to mecze statyczne. Zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Dlatego więc warto śledzić spotkania sportowe lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Lechia Gdansk i Radomiak Radom oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.

Mecz pomiędzy Lechia Gdansk kontra Radomiak Radom, wynik końcowy 1-3
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.