Lechia Gdansk vs Widzew Łódź 0-0

Mecz między Lechia Gdansk i Widzew Łódź zakończony wynikiem 0-0 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk dnia 2023-02-10 19:30

Lechia Gdansk vs Widzew Łódź wynik spotkania 0-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Lechia Gdansk i Widzew Łódź wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2023-02-10 19:30 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Lechia Gdansk i Widzew Łódź.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lechia Gdansk: Kacper Sezonienko 90'

Żółte kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia meczu to Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lechia Gdansk zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Lech Poznan natomiast Widzew Łódź z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Warta Poznań.

Liczni kibice śledzą fascynujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Kacper Sezonienko niejednokrotnie zaserwowały własnym miłośnikom futbolu wiele emocji. Systematycznie zdarzają się wspaniałe bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Interesujące potyczki między zawodnikami z ligi okazują się zaciekłe, nie często okazuje się, iż potyczki nas nudzą. To też warto śledzić widowiska piłkarskie ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Lechia Gdansk i Widzew Łódź z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.

Lechia Gdansk vs Widzew Łódź 0-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.