Lechia Gdansk kontra Piast Gliwice 1-3

Na obiekcie Polsat Plus Arena Gdańsk dnia 2022-11-13 14:00 odbyło się spotkanie między Lechia Gdansk i Piast Gliwice zakończone wynikiem 1-3

Lechia Gdansk - Piast Gliwice 1-3. Dnia 2022-11-13 14:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Piast Gliwice.

Po pierwszej połowie spotkania między Lechia Gdansk i Piast Gliwice wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Gole strzelali: Dušan Kuciak 43' 0-1 Patryk Dziczek 63' 0-2 Michał Nalepa 86' 1-2 Michał Chrapek 90' 1-3

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 84'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lechia Gdansk stanie naprzeciw Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Gornik Zabrze a Piast Gliwice z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Zaglebie Lubin.

Wierni kibice z dużym zapałem śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak Michał Chrapek nieustannie sprawiają kapitalnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Bardzo często zdarzają się idealnie wyliczone gole czy asysty, ostre faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć walki między drużynami futbolowymi okazują się nieustępliwe, nie często bywa, że są to widowiska statyczne. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Lechia Gdansk i Piast Gliwice i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.

Lechia Gdansk kontra Piast Gliwice 1-3
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.