Lechia Gdansk vs Raków Częstochowa 0-3

Mecz Lechia Gdansk kontra Raków Częstochowa zakończony wynikiem 0-3

W dniu 2022-10-15 13:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Lechia Gdansk a Raków Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lechia Gdansk oraz Raków Częstochowa wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: P. Kun 6' 0-1 B. Nowak 21' 0-2 M. Wdowiak 47' 0-3 S. Svarnas

Żółte kartki Lechia Gdansk: Henrik Castegren 53'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 64' Giannis Papanikolaou 64'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Lechia Gdansk stawi czoła Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Stal Mielec a Raków Częstochowa z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Lech Poznan.

Bardzo często oddani kibice futbolu śledzą interesujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Henrik Castegren Fran Tudor raz za razem zaserwowały wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż widowiska nie są interesujące. Natrafiamy na ostre faule kończące się czerwonym kartonikiem, efektowne gole oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Lechia Gdansk oraz Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.

Lechia Gdansk vs Raków Częstochowa 0-3
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.