Mecz Slask Wroclaw - Lechia Gdansk, wynik 2-1

Dnia 2022-09-10 13:00 na stadionie Tarczyński Arena odbył się mecz Slask Wroclaw - Lechia Gdansk - wynik 2-1

Dnia 2022-09-10 13:00 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 9. Zmierzyły się Slask Wroclaw i Lechia Gdansk.

Pierwsza część spotkania między Slask Wroclaw a Lechia Gdansk zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: P. Janasik 29' 0-1 Erik Expósito 71' 1-1 J. Yeboah D. Stec 90' 2-1

Żółte kartki Slask Wroclaw: Martin Konczkowski 39' John Yeboah 88' Diogo Verdasca 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Joeri de Kamps 24' David Stec 35' Dušan Kuciak 85' Conrado Buchanelli Holz 90'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Lechia Gdansk: Mario Maloča 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Polska. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Slask Wroclaw stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Cracovia Krakow.

Wierni fani futbolu z zapałem śledzą interesujące poczynania ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Martin Konczkowski Joeri de Kamps raz za razem zapewniły wyborowym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul zapewniające smaczku całemu widowisku. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami z ligi są niezwykle zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Slask Wroclaw oraz Lechia Gdansk jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Tarczyński Arena.

Mecz Slask Wroclaw - Lechia Gdansk, wynik 2-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.