Mecz Lechia Gdansk - Warta Poznań 0-0

Na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz Lechia Gdansk kontra Warta Poznań: 0-0

Lechia Gdansk kontra Warta Poznań, wynik 0-0.

Pierwsza połowa meczu między Lechia Gdansk i Warta Poznań zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2022-09-03 15:30 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8. Zmierzyły się Lechia Gdansk i Warta Poznań.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lechia Gdansk: Jarosław Kubicki 40' Maciej Gajos 61'

Żółte kartki Warta Poznań: Robert Ivanov 43'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Polska. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Pogon Szczecin a Warta Poznań z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Slask Wroclaw.

Liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Jarosław Kubicki Robert Ivanov nieustannie sprawiają pierwszorzędnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy efektowne asysty oraz bramki, bezlitosne faule dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę walki między drużynami zdarzają się nader bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że spotkania nudzą. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Lechia Gdansk i Warta Poznań w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.

Mecz Lechia Gdansk - Warta Poznań 0-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.