Mecz Lechia Gdansk kontra Lech Poznan 0-3

Na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbyło się spotkanie między Lechia Gdansk i Lech Poznan zakończone wynikiem 0-3

Po pierwszej połowie spotkania między Lechia Gdansk a Lech Poznan wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2022-08-31 18:30 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 6 pomiędzy Lechia Gdansk a Lech Poznan.

Gole strzelali: N. Kvekveskiri 19' 0-1 Joel Pereira K. Velde 42' 0-2 M. Skóraś M. Skóraś 60' 0-3 F. Marchwiński

Żółte kartki Lechia Gdansk: Bassekou Diabate 35' Michał Nalepa 84' David Stec 89' Kacper Sezonienko 90'

Żółte kartki Lech Poznan: Kristoffer Velde 48'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lechia Gdansk stawi czoła Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Lech Poznan podejmie Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Austria Vienna.

Liczni fani futbolu śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Bassekou Diabate Kristoffer Velde nierzadko zagwarantowały fantastycznym fanom wiele emocji. Zmagania między graczami ligowymi bywają nader zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, że widowiska nas męczą. Ustawicznie natrafiamy na niezwykłe gole czy asysty, ostre faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy, żeby śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Lechia Gdansk i Lech Poznan z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.

Mecz Lechia Gdansk kontra Lech Poznan 0-3
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.