Raków Częstochowa - Lechia Gdansk, wynik końcowy 3-0

Mecz Raków Częstochowa kontra Lechia Gdansk zakończony wynikiem 3-0 na obiekcie GKS Stadium dnia 2022-05-21 15:30

Raków Częstochowa kontra Lechia Gdansk, wynik końcowy 3-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Raków Częstochowa oraz Lechia Gdansk wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Dnia 2022-05-21 15:30 na stadionie GKS Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Raków Częstochowa a Lechia Gdansk.

Gole strzelali: Ivi López 10' 1-0 M. Wdowiak Ivi López 12' 2-0 F. Tudor V. Gutkovskis 67' 3-0 G. Papanikolaou

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 38'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Conrado Buchanelli Holz 36' Jan Biegański 61' Filip Koperski 84' Mario Maloča 89'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny sędzia meczu - Damian Sylwestrzak, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Raków Częstochowa stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i natomiast Lechia Gdansk zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często oddani kibice piłki nożnej śledzą ciekawe potyczki ligi Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Fran Tudor Conrado Buchanelli Holz wielokrotnie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Bardzo często zdarzają się nieczyste faule, efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader zagorzałe, rzadko bywa, iż są to widowiska nie warte uwagi. Z tego względu warto śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Raków Częstochowa oraz Lechia Gdansk w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak GKS Stadium.

Raków Częstochowa - Lechia Gdansk, wynik końcowy 3-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.