Zaglebie Lubin - Lechia Gdansk 2-2

Dnia 2022-04-30 15:30 odbyło się spotkanie Zaglebie Lubin kontra Lechia Gdansk zakończone wynikiem 2-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Zaglebie Lubin a Lechia Gdansk wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2022-04-30 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Lubin oraz Lechia Gdansk.

Gole strzelali: A. Ławniczak 7' 0-1 Flávio Paixão 33' 0-2 J. Ceesay P. Szysz 68' 1-2 F. Starzyński 82' 2-2 P. Szysz

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Jakub Żubrowski 55'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Joseph Ceesay 53' Jarosław Kubicki 62'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Przybył. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Lech Poznan. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Raków Częstochowa.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Jakub Żubrowski Joseph Ceesay nierzadko zagwarantowały fantastycznym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Zmagania między drużynami bywają zaciekłe, nie często bywa, iż są to mecze statyczne. Bardzo często zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, widowiskowe asysty i bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Zaglebie Lubin oraz Lechia Gdansk jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.

Zaglebie Lubin - Lechia Gdansk 2-2
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.