Mecz pomiędzy Lechia Gdansk - Nieciecza wynik 2-0

Mecz Lechia Gdansk kontra Nieciecza, wynik końcowy 2-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lechia Gdansk a Nieciecza wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-04-09 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Energa Gdansk odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Nieciecza.

Gole strzelali: L. Zwoliński 11' 1-0 Flávio Paixão 90' 2-0 Conrado

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Żółte kartki Nieciecza: Piotr Wlazło 30' Artem Putivtsev 35' Adam Radwanski 55'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter spotkania to Bartosz Frankowski, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Lechia Gdansk stanie naprzeciw Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Zaglebie Lubin natomiast Nieciecza z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Wisla Plock.

Wielu kibiców śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak Piotr Wlazło bardzo często zaserwowały wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, przechodzące do historii asysty oraz bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące zmagania pomiędzy graczami okazują się nader zajadłe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, że widowiska nudzą fana. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa. Lechia Gdansk oraz Nieciecza oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Energa Gdansk.

Mecz pomiędzy Lechia Gdansk - Nieciecza wynik 2-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.