Lechia Gdansk kontra Slask Wroclaw, wynik 2-0

Na stadionie Stadion Energa Gdańsk miało miejsce spotkanie między Lechia Gdansk i Slask Wroclaw - 2-0

 

Po pierwszej połowie meczu między Lechia Gdansk a Slask Wroclaw wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2022-02-05 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Energa Gdańsk rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Slask Wroclaw.

Gole strzelali: J. Kałuziński 22' 1-0 M. Maloča M. Nalepa 57' 2-0 İ. Durmuş

Żółte kartki Lechia Gdansk: Marco Terrazzino 90'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Szymon Lewkot 45' Krzysztof Mączyński 85'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia meczu - Bartosz Frankowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Lechia Gdansk stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Radomiak Radom. Kolejno natomiast Slask Wroclaw podejmie Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Zaglebie Lubin.

Wielu kibiców śledzi niezwykle fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi Marco Terrazzino Szymon Lewkot nieustannie sprawiają własnym stałym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Walki między drużynami futbolowymi bywają bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to zmagania drętwe. Często zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, wspaniałe gole czy asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Lechia Gdansk i Slask Wroclaw jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Energa Gdańsk.

Lechia Gdansk kontra Slask Wroclaw, wynik 2-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.